Nieuwe gemeentegids Zaltbommel

Bericht van gemeente Zaltbommel:

U vindt onze gids in de GemeentegidsApp en onze digitale gids vindt u op onze website. Wilt u liever een papieren gids? Op verschillende plekken in onze gemeente haalt u een papieren gids in huis.

De gemeentegids staat boordevol informatie over onze gemeente, ons gemeentebestuur, onze dienstverlening en voorzieningen. Ook de vele verenigingen, instellingen en bedrijven uit onze gemeente kregen weer een plek in onze gemeentegids.

Digitale gids

Er is voor iedereen een gids naar wens. Naast de papieren gids hebben wij ook een digitale versie van de gemeentegids. De digitale gemeentegids en het E-book vindt u op zaltbommel.smartmap.nl of via onze pagina gemeentegids. Via de GemeentegidsApp raadpleegt u gemakkelijk de gemeentegids via uw smartphone of tablet. De GemeentegidsApp is gratis te downloaden in de App Store en in de Play Store.

Blijf op de hoogte

Wilt u op de hoogte blijven van ons actuele nieuws? Kijk dan regelmatig op onze website, volg ons op sociale media of meldt u aan voor de tweewekelijkse nieuwsbrief.

Ophaalpunten gemeentegids

Heeft u liever een papieren gids? U haalt deze op bij ons gemeentekantoor of bij één van de ophaalpunten in onze gemeente. De ophaalpunten zijn:

  • MCD Van Heemskerk in Aalst
  • Emté in Brakel
  • Wooncomplex Wilhelminahof in Brakel
  • Jumbo in Gameren
  • Zorgcentrum ’t Slot in Gameren
  • Van der Vliet in Nederhemert
  • Attent in Zuilichem
  • Albert Heijn in Zaltbommel
  • Jumbo in Zaltbommel

De gids ligt ook bij woon- en zorgcentra.