U stemt toch ook op woensdag 15 maart?

Op woensdag 15 maart 2017 zijn de Tweede Kamerverkiezingen. Gaat u ook stemmen?

Neem dan uw stempas én een legitimatiebewijs mee naar het stemloket. Zonder legitimatiebewijs kunt u niet stemmen.

Stempas

Voor eind februari ontvangt u uw stempas. Deze ontvangt u per post. Houd uw brievenbus dus binnenkort goed in de gaten.

Identiteitsbewijs

Om te stemmen mag uw legitimatiebewijs maximaal vijf jaar verlopen zijn. Het identiteitsbewijs mag dus geldig zijn tot 16 maart 2012, of elke latere datum. Als identiteitsbewijs gelden: Nederlandse paspoorten, rijbewijzen of identiteitskaarten. Is uw identiteitsbewijs verlopen en wilt u toch uw stem uitbrengen? Vraag dan vóór 10 maart 2017 een nieuw identiteitsbewijs aan bij de gemeente.

Volmacht

Kunt u zelf niet komen stemmen, maar wilt u toch uw stem uitbrengen? Machtig dan iemand om voor u te stemmen. Dat kan bijvoorbeeld door uw stempas in te vullen en samen met een kopie van uw legitimatiebewijs mee te geven aan uw gemachtigde.

Stemlokalen

Onze gemeente telt 18 stemlokalen, waaronder één mobiel stembureau. U mag zelf kiezen in welk stemlokaal u uw stem uitbrengt. U kunt in onze gemeente in elk stemlokaal stemmen. Een overzicht van alle stemlokalen en de route van de stembus vindt u binnenkort op deze website.

Meer informatie
Kijk voor meer informatie op de pagina www.kiesraad.nl